Tas nuostabus knygų pasaulis!


Milašaičių kaimo bendruomenei buvo įteiktas Didysis kultūros paveldo departamento prizas!

19/04/2010 10:18

Lietuvos Respublikos Kultūros paveldo departamentas, minėdamas Tarptautinę paminklų ir paminklinių vietovių dieną,  Taikomosios dailės muziejuje balandžio 13 d. organizavo renginį, kurio metu pagerbė geriausius Lietuvos restauratorius bei apdovanojo archeologijos paveldo išsaugojimo konkurso nugalėtojus.
Malonu pasidžiaugti, kad Palukščio dvarui  ir Milašaičių kaimo bendruomenei buvo įteiktas  Didysis prizas už Kejėnų archeologinio komplekso tvarkymą. Milašaičių kaimo bendruomenė dovanų gavo "Lietuvos piliakalnių atlasą" (III tomai), "Vilniaus elegijas" (B. ir E. Zdanovskių prieškario fotografijų kolekciją), DVD filmą "Istoriją kuriame kartu" bei padėkos raštą (dokumento kopija bus patalpinta šiame puslapyje, kai tik bus gauta - sekite informaciją).

Dėkojame Raseinių rajono savivaldybei ir merui p. Petrui Vežbavičiui už palaikymą ir paramą!

Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistei kultūros vertybių apsaugai p. Gražinai Pečkaitienei už tai, kad atrado Kejėnus ir organizavo komplekso tvarkymo darbus.

Dėkojame Dubysos regioninio parko direkcijai!

Dėkojame Raseinių miškų urėdijos urėdui ir girininkams!

Džiaugiamės visi ir dėkojame visiems Milašaičių kaimo gyventojams, kurie savo darbu prisidėjo prie Kejėnų archeologinį komplekso tvarkymo pradžios darbų.

—————

Atgal